Przemysław Bochnacki – 3M Endorsed Installer

W branży reklamowej nieprzerwanie od 2000 roku specjalizując się głównie w aplikacji folii samochodowych, reklamach na pojazdach oraz zmianach koloru. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów z tej dziedziny. W latach 2003-2004 prowadzący zajęcia praktyczne z aplikacji dla firmy Plastics Group. Od lat jako wolny strzelec współpracuję z wieloma agencjami reklamowymi w całym kraju — głównie jako aplikator, ale też w formie konsultanta. Od 2016 roku jestem posiadaczem certyfikatu 3M Endorsed Installer. W 2017 roku ukończyłem szkolenie z zakresu Paint Protection Film marki LLumar. We wrześniu 2018 doceniono  moje starania i Color Cars dołączyło do grona autoryzowanych punktów niemieckiej marki PWF – Platinum Wrapping Film a w listopadzie tego samego roku uzyskałem autoryzację brytyjskiej firmy KPMF.

II v-ce mistrz podczas Polish Car&Wrap Championship 2019 – 9 edycji mistrzostw w oklejaniu samochodów, odbywających się w ramach targów Rema Days.

W wolnym czasie plastyk, grafik, freelancer w dziedzinie sztuki użytkowej, autor okładek płyt i wydawnictw płytowych, plakatów oraz logotypów. Współpracuje z wieloma zespołami polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie projekty dla Perfectu, Harlemu, Sebastiana Riedla i Cree, Seven B. Od roku 2001 na stałe jako plastyk pracuje z zespołem DŻEM.